Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

10 фактів про прапори

  1. 1. Найстаріший прапор в світі
  2. 2. Прапори-семафори
  3. 3. непрямокутних прапор
  4. 4. Білий прапор
  5. 5. Чорний прапор
  6. 6. Транс-прапор
  7. 7. Прапор Веселий Роджер
  8. 8. Прапор Західної Африки
  9. 9. Прапор Марса
  10. 10. Нацистський прапор

Пропонуємо вашій увазі добірку цікавих фактів про самих різних прапорах.

1. Найстаріший прапор в світі

Найстаріший прапор в світі

Прапори вперше з'явилися в Китаї та Індії, а пізніше поширилися по всьому світу. Через те, що прапори виникли настільки давно, неможливо виявити який прапор був першим. Однак доведено, що Даннеброг - це найстаріший прапор світу, який використовується до цих пір.

Повертаючись далеко в 13-е століття, імовірно з 15 червня 1219 року Даннеброг є державним прапором Данії і служить натхненником для дизайну прапорів інших скандинавських країн. До його офіційного прийняття прапор в основному використовувався в регіоні вікінгів і володів трикутними краями. Австрія також претендує на володіння найстаршим за походженням прапором в світі, хоча їх прапор, судячи з усього, датується 1230-м роком.

2. Прапори-семафори

Прапори-семафори

Мова - це не просто мова і рух. Прапори-семафори - це система для передачі інформації на відстані за допомогою візуальних сигналів за допомогою ручних прапорів, стрижнів, дисків, а іноді просто голими руками або руками в рукавичках. Інформація кодується становищем прапора і зчитується коли прапор знаходиться в фіксованому положенні.

Семафори були прийняті і широко використовуються в морському світі з початку 1800-х років (ручні прапори замінені на так звані «механічні руки»). Семафорні сигнали, наприклад, використовувалися в битві при Трафальгарі. Це був період, коли винайшли сучасну систему військово-морських семафорів, яка використовувала ручні прапори. Вона до сих використовується для екстреного зв'язку в денний час, а вночі замість прапорів застосовуються освітлені палички.

3. непрямокутних прапор

непрямокутних прапор

Прапор Непалу є єдиним непрямокутних прапором в світі. Прапор являє собою спрощену комбінацію з двох окремих вимпелів. Його малиновий колір - це колір рододендрона, національної квітки країни. Червоний також є ознакою перемоги у війні, синє обрамлення - це колір світу. До 1962-го року емблеми прапора (сонце і півмісяць) володіли людськими особами.

З метою модернізації прапора особи вирішили видалити. Особи залишалися на королівському штандарт аж до скасування монархії в 2008 році. Прапор був прийнятий з формуванням нового конституційного уряду 16 грудня 1962 го року. Окремі вимпели використовувалися в двох попередніх століттях, подвійний ж вимпел почав використовуватися з 19-го століття.

4. Білий прапор

Білий прапор

Білий прапор - це міжнародний визнаний захисний ознака перемир'я, або припинення вогню і прохання про проведення переговорів. Він також використовується для сигналізації капітуляції, тому часто слабша військова сторона виступає з цим прапором з проханням про переговори.

Білий прапор говорить про те, що наближається парламентер беззбройний, в його намірах або здатися, або бажання почати діалог. Особи, які тримають в руках білий прапор, не можуть відкривати вогонь, і по ним не можна стріляти. Використання прапора включено в Женевську конвенцію.

5. Чорний прапор

Чорний прапор

Чорний прапор і чорний колір як такий були пов'язані з анархією починаючи з 1880-х років. Назви багатьох анархічних колективів містять слово «чорний». Існував ряд періодично з'являються анархічних організацій під назвою «Чорний прапор».

Рівномірна чорнота прапора означає заперечення всіх репресивних структур на відміну від барвистих прапорів, характерних для більшості держав-націй. Крім того, якщо білий прапор є універсальним символом капітуляції перед переважаючою силою, то чорний прапор - це символ непокори.

6. Транс-прапор

Транс-прапор

Всі ми знайомі з райдужним прапором гей-руху, однак, менш відомий в громадських колах прапор транссексуалів. Він був створений в 2000-му році, коли стався перший парад цього меншини в американському місті Фініксі (штат Арізона).

Дизайнер прапора дуже чітко пояснила чому прапор саме такий: «Блакитний - це традиційно чоловічий колір, рожевий - жіночий, білий, що знаходиться в середині, символізує тих, хто знаходиться між, хто відчуває, що має нейтральний підлогою. Суть така - незалежно від того, який шлях ви виберете, він завжди буде правильним. Це говорить про наших спробах знайти справедливість у своєму власному житті ».

7. Прапор Веселий Роджер

Прапор Веселий Роджер

Веселий Роджер - це ім'я, яке дається кожній прапору для виявлення екіпажу піратського судна. Сьогодні найвідоміший Веселий Роджер - це людський череп, розташований над двома схрещеними трубчастими кістками. Вся ця композиція зображена на чорному тлі. Цей дизайн прапора використовувався багатьма відомими піратами.

Деякі прапори Веселого Роджера зображували пісочний годинник, які в 17-18 століттях в Європі були символом смерті.

8. Прапор Західної Африки

Прапор Західної Африки

Цей незвичайний прапор, як правило, часто (і помилково) відносять до імперії Бенін. Це один з чотирьох прапорів, який в даний час знаходиться в національному морському музеї Грінвіча поблизу Лондона. Існує деяка невизначеність щодо точного походження прапора, чи прийшов він безпосередньо з Беніну або використовувався сусідніми народами.

Ім'я «Кеннеді», написане на паперовій етикетці і прикріплене до прапора, судячи з усього, говорить про те, що він був доставлений назад адміралу Ф. Кеннеді в 1897-му році після експедиції проти Беніну, що може говорити про те, що прапор має бенінського походження. Однак прапор дуже схожий на три інших західноафриканських прапора, що зберігаються в музеї, які виникли не в Беніні, а у сусідніх народів.

9. Прапор Марса

Прапор Марса

прапор Марса - це триколор, який представляє планету. Хоча він не має ніякої юридичної сили, прапор був схвалений марсіанським співтовариством і планетарним спільнотою. Прапор призначений для того, щоб зобразити «майбутню історію» Марса.

Червона смуга, яка розташована найближче до щогли, символізує Марс сьогодні. Зелений і синій говорять про етапи можливого терраформирования Марса, про те, що коли-небудь людство зможе виконати це завдання, проте, етика терраформирования планети до сих пір залишається предметом дискусій.

10. Нацистський прапор

Нацистський прапор

Нацистський прапор, напевно, є найбільш спірним прапором в історії людства. Він навіть сьогодні заборонений в ряді країн. Прапор був розроблений самим Гітлером, який вважав, що необхідно використовувати кольори кайзерівської Німеччини, тому що на його думку, «застосування цих квітів - це наша данина і повагу славного минулого, яке принесло так багато честі німецької нації».

«Найголовніша вимога до нового прапора - він повинен довести свою ефективність, тому що відомі сотні тисяч випадків, коли дійсно стоїть емблема може бути першопричиною пробуджується інтересу до руху».