Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

«Айтек», Володимир

  1. Довідка про компанію
  2. Партнери проекту «25 кращих регіональних ІТ-компаній 2019»

Керівник: Костянтин Білетченко

Перемога в рейтингах «25 кращих регіональних ІТ-компаній»: 2019.

CRN / RE: З яким театром (драматургічним жанром) можна порівняти російський ІТ-ринок? Як регіональні компанії відчувають себе в цьому театрі? Які зміни (в жанрі, в подачі вистав) очікують російський ІТ-театр? В якому театрі (в якому жанрі) ми будемо грати в найближчим часом?

К. Б.: Я б порівняв ІТ-ринок не з театром, а з театральним сезоном. Насичений театральний сезон складається з уявлень різних жанрів: комедій, драм, а іноді і постановок театру абсурду. Кожен ІТ-проект унікальний і, так само як спектакль, може розігруватися в різних жанрах.

Як успішний актор повинен вміти грати в різних жанрах, так і успішна ІТ-компанія повинна впевнено працювати з різними типами проектів.

CRN / RE: Яке театральне амплуа у вашій компанії? До якого жанру драматургії можна віднести п'єси, які ставляться у вашому регіональному театрі? В якому ще жанрі хотілося б себе спробувати, а в якому - ніколи не хотіли б працювати?

К. Б.: Стиль роботи нашої компанії найближче до амплуа одного - ми підтримуємо ідеї замовників і допомагаємо їх реалізовувати іноді навіть на шкоду прибутковості проекту. Такий «підтримує» стиль дозволяє нам успішно працювати вже 17 років.

CRN / RE: Ваше ставлення до «авангардному» і «альтернативного» театру: чи готові ви нести глядачеві (замовникам) нові технології, бути провідником найсучасніших трендів? Або віддаєте перевагу перевірену часом класику?

К. Б.: Ми постійно відстежуємо тренди ринку і швидко реагуємо на зміни в структурі попиту клієнтів. Як тільки з'являється новий напрям або продукт, пропонуємо його замовникам. У минулому році це були рішення інформаційної безпеки (для виконання вимог 187ФЗ «Про безпеку критичної інформаційної інфраструктури РФ»). В цьому році стали партнером компанії «Цифра» і активно розвиваємо напрямок цифровізації промисловості.

CRN / RE: Що, на вашу думку, повинні пропонувати акторам антрепренери і режисери, щоб ІТ-спектакль мав успіх у глядачів?

К. Б.: Якість роботи вендорів і дистриб'юторів за останні пару років зросла: всі працюють зі зрозумілих сценаріями, стала більш тісною зв'язка вендор - дистриб'ютор, підвищилася швидкість обробки запитів.

Проте було б здорово отримувати більше інформаційної та технологічної підтримки, бачити спеціальні цінові та фінансові умови в великих проектах, хотілося б більшої відкритості у прийнятті рішень.

Довідка про компанію

Кількість працівників: 100 чол.

Стан бізнесу компанії: в 2018 р компанія виросла на 21%.

Структура обороту компанії на 1 липня 2018 г.: системна інтеграція (30%), корпоративні поставки «заліза» (65%), сервісне обслуговування (5%).

Структура обороту компанії на 1 липня 2019 г.: системна інтеграція (40%), корпоративні поставки «заліза» (55%), сервісне обслуговування (5%).

Філії: в Нижньому Новгороді, Іваново.

Основні корпоративні клієнти: Група ГАЗ, Завод ім. Дегтярьова, ХК «Аскона», Рязанська нафтопереробна компанія, Група компаній Еггер, «Євросибенерго», ПАТ «Т Плюс», «Техноніколь», «Ростелеком».

Виробництво комп'ютерів під власною маркою: є сертифіковане виробництво комп'ютерів і серверів.

* Дані надані компанією-переможцем. Редакція не несе відповідальності за правильність написання назв компаній, торговельних марок, географічних об'єктів, статусів в партнерських програмах.

Партнери проекту «25 кращих регіональних ІТ-компаній 2019»

Керівник: Костянтин Білетченко   Перемога в рейтингах «25 кращих регіональних ІТ-компаній»: 2019

Версія для друку ( без зображень )

Як регіональні компанії відчувають себе в цьому театрі?
Які зміни (в жанрі, в подачі вистав) очікують російський ІТ-театр?
В якому театрі (в якому жанрі) ми будемо грати в найближчим часом?
CRN / RE: Яке театральне амплуа у вашій компанії?
До якого жанру драматургії можна віднести п'єси, які ставляться у вашому регіональному театрі?
В якому ще жанрі хотілося б себе спробувати, а в якому - ніколи не хотіли б працювати?
CRN / RE: Ваше ставлення до «авангардному» і «альтернативного» театру: чи готові ви нести глядачеві (замовникам) нові технології, бути провідником найсучасніших трендів?
Або віддаєте перевагу перевірену часом класику?
CRN / RE: Що, на вашу думку, повинні пропонувати акторам антрепренери і режисери, щоб ІТ-спектакль мав успіх у глядачів?