Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Apple MacBook Air (2018) - Повний огляд і тести

 1. Дизайн
 2. Порти
 3. Touch ID і T2 Chip
 4. Скільки коштує MacBook Air? Ціноутворення та конфігурації
 5. Дисплей
 6. Клавіатура і тачпад
 7. Аудіо
 8. Продуктивність
 9. Графіка
 10. Термін служби батареї
 11. Веб-камера
 12. Тепло
 13. Програмне забезпечення та гарантія
 14. MacBook Air проти конкурсу
 15. Нижня лінія

Коли Стів Джобс витягнув перший MacBook Air з тонкого конвеєра в 2008 році, він почав революцію в дизайні ноутбуків, що надихнуло 10-річні імітації. Але в цьому десятилітті MacBook Air застоювалася, а решта ринку наздогнала, а потім перевершила знаковий портативний Apple. А тепер, у 2018 році, колись улюблений MacBook Air, нарешті, отримує ту функцію, яка їй найбільше потрібна.

стаття продовжується нижче

Так, цей високоякісний екран Retina, який Apple подарував MacBook Pro в 2012 році, нарешті, прибув на MacBook Air. Це лише одна з багатьох змін, однак: Цей новий Air також надає користувачам сенсорний сенсор ID для біометричної безпеки, супершвидкий накопичувач SSD, фантастичний звук і подвійні порти Thunderbolt 3. Новий пристрій від Apple також є кращим для навколишнього середовища, оскільки машина виготовлена ​​з 100 відсотків вторинного алюмінію.

Загальна продуктивність Air може не складатись належним чином Ноутбуки Windows , але це може бути не так багато для тих, хто міцно вписаний в macOS. Найбільша проблема полягає в тому, що Air є більш дорогим, ніж коли-небудь (випробування на рівні $ 1399 / фунт; 1399, починаючи з $ 1,199 / фунт; 1,199). Таким чином, в той час, як новий MacBook Air може працювати для тих, хто тримається, він може не відповідати найвищим сподіванням і очікуванням.

Якщо ви знаходитесь на огорожі, про яку MacBook купити, перевірте нашу MacBook проти MacBook Air проти MacBook Pro .

Дизайн

Криві нової кришки і нижньої сторони MacBook Air, а також панелі дисплея, були зменшені в порівнянні з попередніми роками. Це робить MacBook Air схожим на брата - і не давно втраченого відносно - до MacBook Pro і 12-дюймовий MacBook ( які ви б божевільні, щоб купити зараз ).

Емблематична конструкція клина Air незмінна, що допомагає машині виділитися з інших ноутбуків. В той час, як повітря продається у традиційному сріблі та новому золоті hue, модель ми випробували Космос Сірий що виглядає повністю привабливий.

Apple робить ці нові MacBook Airs з власного 100-відсоткового вторинного алюмінію, але ви не могли сказати, що використовуєте пристрій. Цей оброблений метал виглядає так само, як і той самий матеріал, який використовував Apple для попередніх MacBook.

Вагою 2,7 фунта і товщиною 0,6 дюйма, MacBook Air трохи легше, ніж мій улюблений MacBook, Huawei MateBook X Pro (2,9 фунта, 0,6 дюйма). Новий Air подібний за розміром до Портативний ноутбук Microsoft 2 (2,7 фунта, 0,6 дюйма) і Dell XPS 13 (2,7 фунта, 0,5 дюйма), але HP Spectre 13 (2,4 фунта, 0,4 дюйма) і легше, і тонше, ніж машина Apple.

Порти

На лівій стороні MacBook Air встановлено два швидкі порти Thunderbolt 3 (які забезпечують набагато більшу швидкість передачі даних), з правого боку - роз'єм для навушників. Це може бути оновлення з унікального, повільного USB Type-C порту MacBook, але його не вистачає в порівнянні з більшістю конкурентів.

Spectre 13 відповідає вибору Air і викидає додатковий порт USB Type-C. XPS 13 також пропонує подвійні порти Thunderbolt 3 і додає читач microSD і порт USB Type-C. Поверхня ноутбука 2 смішно погано на порти, з одним Type-A USB 3.0 порт і Mini DisplayPort.

Можливо, кращий набір портів походить від MateBook X Pro, який я хотів, щоб Apple наслідувала. Ноутбук Huawei має два зворотних порту Type-C (тільки один - Thunderbolt 3), роз'єм для навушників і один з тих знайомих, квадратних портів USB 3.0 Type-A. Ви знаєте, порт, який практично кожен аксесуар і кабель сьогодні зроблений для, що змушує вас платити за адаптер, якщо ваш ноутбук не має його.

Touch ID і T2 Chip

У правому верхньому куті клавіатури ви побачите сканер відбитків пальців Touch ID, який, як я знайшов, відмінно підходить для розблокування MacBook Air і входу в 1Password, бажаного менеджера паролів. На щастя, Apple надає користувачам силу цього біометричного датчика, не обтяжуючи їх сенсорною панеллю, що супроводжує Touch ID компанії MacBook Pro.

На додаток до спортивного Touch ID, це перший MacBook Air з чіпом безпеки T2, який Apple додає до стільки машин MacOS, скільки може (включаючи Mac mini). Ця мікросхема не тільки забезпечує технологію Secure Enclave від Apple для зберігання відбитків пальців, що використовуються в Touch ID, але також дозволяє "шифрувати дані на льоту", тому дані SSD зашифруються за замовчуванням. Цей чіп також дозволяє активувати "Hey, Siri" без дотиків, що добре працювало, коли я перевіряв погоду.

Скільки коштує MacBook Air? Ціноутворення та конфігурації

Починаючи з $ 1,199, MacBook Air не є дешевим. Це також продається у помітному ціні подорож з попереднього-генерала Повітря, котрий стартував у $ 999.

БІЛЬШЕ: Новий MacBook Air має висвітлюється питання надійності

Що ви отримуєте за ці $ 1199? Стартова конфігурація від Apple складає 8 Гб оперативної пам'яті, 128 Гб пам'яті SSD і процесора Core i5-8210Y. Щоб отримати модель, яку ми протестували, ви витратите додаткові 200 доларів на шишку до 256 Гб пам'яті, що є мінімальною кількістю місцевих сховищ, які я рекомендую.

Вдало, є продаж свята у B&H Photo, котрий стукає до 150 долларов США MacBook Air . В той час, як ви тільки рятуєте $ 130 на входженні рівень $ 1.199 модель, котрий є зараз $ 1,069 , ви збережете $ 150 за конфігурацію $ 1,599 - з 16 Гб оперативної пам'яті і 256 Гб SSD - це не до $ 1,449 .

Дисплей

Дисплей Retina 2560 x 1600 пікселів - справжня зірка нового MacBook Air, що пропонує чіткі деталі та суцільні кольори. Коли я спостерігав за першим епізодом «Стражних пригод Сабрини», я відзначив багаті червоні в її куртці, пишну зелену листя в жахливому лісі і яскравий рожевий неон у кінотеатрі.

Чорні чорні павуки у відкритих кредитах виглядали настільки темними, що я дивувався на секунду, якщо цей ноутбук використовує дисплей OLED (це не так). Тому що я спостерігав 4k вiдео Колорадо Скелястих та прилеглих ставок, я відзначив тонн деталі, включаючи tiny брижі у воді та малих, гострих, нерівних скелях у вершинах вершин.

Дисплей Retina 2560 x 1600 пікселів - справжня зірка нового MacBook Air, що пропонує чіткі деталі та суцільні кольори.

З точки зору кольорового випромінювання, наш колориметр оцінює панель MacBook Air на 109 відсотків гами sRGB, що дещо засвідчує середній ноутбук 116 (ноутбуки $ 800 і вище) і близько до 111 відсотків Spectre 13. Ми побачили більш високі рейтинги від XPS 13 (130% на 1080p, 117% на 4K), Surface Laptop 2 (176%) і MateBook X Pro (124). HP Spectre 13 досягла аналогічного 111 відсотків.

В той час, як Apple оцінює панель Air як здатну виробляти 300 ніт яскравості, наш пристрій вичерпався на 234 ніти, що близьке до 247-nit Spectre 13 і менше, ніж у середньому на 317-ніт преміум-ноутбук. Ми виявили більш яскраві екрани в XPS 13 (372 ніт на 1080p, 415 ніт на 4K), Surface Laptop 2 (321 ніт) і MateBook X Pro (458).

БІЛЬШЕ: Apple MacBook Air проти Dell XPS 13: які ви повинні купити?

Коли я перевіряв MacBook Air, я відчував, що дисплей достатньо яскравий, особливо коли я дивився на відео з природою, з деревами та озерами, які зберігали свою яскравість, коли я повертав екран на 30 градусів. Тим не менше, ці ж кольори затьмарювали трохи на 45 градусів ліворуч і праворуч. Поверхня ноутбука 2, MateBook X Pro і XPS 13 все так яскраво, що вони не мають проблем з кутами огляду.

Клавіатура і тачпад

Я ніколи не був шанувальником ключів, які Apple використовує, але я починаю їх приймати. На тестуванні набравши 10 швидких пальців, я натиснув на швидкість 76 слів за хвилину, з точністю близько 97 відсотків. Це належить клавішам 70 грам необхідної сили приведення (ми шукаємо принаймні 60 грамів), а не їхні жалюгідні 0,6 міліметри руху (від 1,5 до 2,0 краще).

Я написав багато цього огляду на MacBook Air, але коли мені довелося поставити машину для тестування, я продовжив огляд мого старого MacBook Pro у віці 2015 року. І коли я це зробив, мені нагадали, чому я не хочу відмовитися від використання цього старого ноутбука. Звичайно, клавіші в стилі метелика тонкіші, що дає Apple більше місця для акумулятора і здатності робити більш тонкий ноутбук, але вони не відчувають себе комфортно. Старі ключі від Apple мають набагато більшу кількість вертикального переміщення.

Але що думають власники поточних MacBook Air? Я передав нову Air моїй мамі, яка використовувала MacBook Air вже більше шести років. Її вердикт був простим: "Я думаю, мені подобається ця клавіатура: з цим у мене немає проблем". Не високою оцінкою, але твердим голосом довіри до Apple, тим не менш. Я особисто трохи переживаю b метелик довговічність перемикача , і я переходитиму на використання цього Повного робочого часу, щоб побачити, як його клавіатура тримає.

Я ніколи не був шанувальником ключів, які Apple використовує, але я починаю їх приймати.

Apple також змінила сенсорну панель MacBook Air, перемістившись з традиційної клікабельної поверхні до сенсорної трекпаду Force Touch. Ця поверхня розміром 4,6 x 3,1 дюйма забезпечувала точне розпізнавання входу і плавну прокрутку. Більша різниця полягає в тому, що характер сенсорної панелі Force Touch означає, що Apple дає вам ілюзію, що тачпад рухається, за допомогою тактильного зворотного зв'язку.

Аудіо

Цей MacBook Air виробляє справді твердий звук. Оскільки ноутбук наповнив нашу велику новинню солодкими мелодіями Carly Rae Jepsen "Party for One", я відзначив сильний бас пісні, ясний вокал і чіткі барабанні тарілки.

Не хвилюйтеся, якщо поп-музика не є вашим настроєм. Жорсткий пост-панк-рок "Colossus" Idles 'звучав відмінно на Air, особливо рик ритми гітарі мелодії. Компанія Apple рекламує цей Air, пропонуючи вдвічі більше басів і 25% більшого обсягу в порівнянні з MacBook Pro, і, використовуючи обидва, я вважаю, що ці претензії.

Продуктивність

Коли я виявив, що цей MacBook Air працює на процесорі Intel Core i5-8210Y, в моїй голові розмиваються сирени. Процесори серії Y відомі тим, що пропонують менш продуктивні продукти, ніж було знайдено в 12-дюймовому MacBook. Так, Air може не бути ноутбуком Apple Pro, але зі своєю початковою ціною $ 1,199 (що включає 8 Гб оперативної пам'яті), це продукт преміум-рівня.

Таким чином, я пішла про тестування цієї машини з сильним поглядом на її продуктивність, як на синтетичних тестах, так і в повсякденному використанні, щоб побачити, чи можу я покластися на неї як на свою повсякденну роботу. Я не редагую фільми або займаюся важкими файлами Photoshop, але чи може ця машина відповідати стандартам, на які покладаються журналісти? (MacBook Air провів багато років, будучи ноутбуком, який бачив у руках письменників на прес-конференціях.)

Я думаю, що відповідь так, на щастя достатньо. Я переглядав мінімальні паузи, коли я переходив між додатками та веб-сторінками після того, як відкрив 17 вкладки Safari, п'ять вкладок Chrome (включаючи документ Google для цієї статті, відео YouTube і Netflix), iTunes, повідомлення, фотографії (синхронізуючи мої 80 000+ Фототека iCloud) і Mail. MacBook Air залишився чуйним, коли я завантажив TweetDeck, Pixelmator і Bear, три інші програми, які я використовую більше, ніж будь-який інший на моєму Mac.

Потім я використовував Continuity Camera - одну з найкращих нових функцій macOS Mojave - щоб легко скинути фотографію до нової електронної пошти, і я посміхнувся, оскільки все це відбулося без паузи, навіть якщо все це відкрилося у фоновому режимі. Такий багатозадачність дає мені впевненість у MacBook Air, який кожен журналіст потребує у своєму апаратному забезпеченні. Один недолік полягав у тому, що вболівальники на повітрі обернулися досить голосно, коли я робив все це, але вони заспокоїлися, коли я перестав рухатися між додатками так швидко і застряг з Chrome, Pixelmator і Messages.

Я використовував камеру безперервності, щоб легко скинути нову фотографію в нову електронну пошту, і я посміхнувся, як все це відбулося без паузи, навіть з тоннами додатків, відкритими у фоновому режимі.

Мій концерн на тему «чому-о-я-серія» підняв голову, коли MacBook Air набрав 7,871 на загальному бенчмарку Geekbench 4.3, досягнувши приблизно двох третин середньої категорії 12 230.

Ми побачили більш високі показники від аналогічних цін на ноутбуки, які підтримували швидкі процесори серії U, включаючи XPS 13 9370 (13,254) на базі Core i5-8250U, Spectre 13 (13,090) на базі Core i7-8550U, Core i5-8250U Поверхневий ноутбук 2 (12,744) і Core i7-8550U на базі MateBook X Pro (13,769). Всі ці ПК були протестовані з 8 Гб оперативної пам'яті, за винятком MateBook X Pro, який мав 16 Гб пам'яті.

Всі ці ПК були протестовані з 8 Гб оперативної пам'яті, за винятком MateBook X Pro, який мав 16 Гб пам'яті

MacBook Air виглядає так, щоб компенсувати цю слабкість продуктивності з дивовижною продуктивністю SSD, так як тест на диску Blackmagic розганяв швидкість запису на 256 Гб SSD Air з яскравими 2.1 гігабайтами в секунду. Якщо покласти це на перспективу, середня категорія ноутбуків преміум-класу становить 500,1 мегабайта на секунду. SSD в XPS 13, HP Spectre 13, Surface Laptop 2 і MateBook X Pro виконувалися зі швидкістю від 203 до 508 Мбіт / с, що є часткою того, що ноутбук Apple зняв.

MacBook Air займав тривалий час 3 хвилини і 26 секунд, щоб завершити наш тест Excel VLookup (який відповідає 60 000 імен на адреси), що більше ніж удвічі довше, ніж середня категорія 1:34. XPS 13 (1:08), Surface Laptop 2 (1:15) і MateBook X Pro (1:49) увійшли в швидкий час роботи.

БІЛЬШЕ: MacBook Air: чи може Apple виступити з поверненням?

MacBook Air також натрапив на тест на конвертацію відео з HandBrake, прийнявши 37:24, щоб перекодувати відео 4K на 1080p - на 50 відсотків довше, ніж середній ноутбук 21:08. XPS 13 (18:17), Surface Laptop 2 (17:30) і MateBook X Pro (27:18) кожен займав менше часу.

8 листопада, на наступний день після виходу MacBook Air 7 листопада, Apple випустила MacOS Mojave 10.14.1 Supplemental Update для MacBook Air (2018). Не плутайте це з раніше опублікованим оновленням macOS 10.14.1, цей патч має на меті "покращити стабільність і надійність комп'ютерів MacBook Air (2018) і рекомендується для всіх користувачів". Дізнайтеся більше, включаючи інструкції щодо завантаження цього оновлення, тут .

Графіка

Чекана історія від Apple з графічною продуктивністю продовжує свою роботу з Air, яка має інтегрований чіп Intel UHD Graphics 617. Air побігла OpenGL частина Cinebench R15 тест, який вимірює графічну продуктивність, на 35,3 кадрів в секунду, яка значно відстає від XPS 13 49,3 кадрів в секунду (Intel UHD Graphics 620).

Air боровся зі скромно вимогливою гоночною грою Dirt 3 (встановлена ​​на середню графіку на 1080p), яку машина працювала на рівні 21,5 кадрів в секунду. Це опускається нижче нашого порога гладкості в 30 кадрів в секунду і набагато нижче середнього по ноутбуку 71 кадрів в секунду.

Ми побачили швидкі темпи з XPS 13 (57 кадрів в секунду), Spectre 13 (57 кадрів в секунду), Surface Laptop 2 (82 fps) і MateBook X Pro (117). Всі ці конкуренти мають чіп Intel UHD 620, за винятком MateBook, який завдячує своїй швидкості 2 Гб NVIDIA MX150 GPU.

Термін служби батареї

Історично, MacBook Air любить завдяки тривалому часу автономної роботи. Модель цього року тривала солідні 9 годин і 32 хвилини на тесті Laptop Mag Battery (веб-серфінг на 150 нітах) - побивши середній рейтинг ноутбука 8:09. Тим не менш, що час роботи нижче "до 12 годин бездротової мережі", що Apple рекламує і менше, ніж 9:55 час від MateBook X Pro.

Новий MacBook Air тривав міцний 9 годин і 32 хвилини на нашому тесті батареї.

Власники XPS 13 отримують більше життя з екраном 1080p (11:59) і більш коротким терміном служби з 4K дисплеєм (8:23). Spectre 13 (5:16) триває менше часу, а Surface Laptop 2 (9:22) трохи відставав від MacBook Air.

Веб-камера

Перспективні власники MacBook Air повинні очікувати зернисту, але функціонально прийнятну якість зображення з 0,7-мегапіксельною веб-камерою ноутбука. Селфі, яку я зняв у Photo Booth, надає правильні кольори для моєї блакитної в'язаної шапки, моєї темно-сірої сорочки і зеленої смуги за мною, але сам малюнок досить м'який і далекий від чіткого.

Я б все-таки взяв цю камеру над конкурентами Air, тому що веб-камера розміщена посередині верхньої панелі. Ви можете подумати, що це неважливо, але XPS 13 і MateBook X Pro оснащені камерами на нижній панелі екрану і клавіатури (відповідно), тому вони звернені до вас знизу, роблячи для незручно нахилених фотографій.

Тепло

100-відсоткове алюмінієве шасі від Apple нагрівається, але не дуже гаряче. Після того, як ми пропускали 15 хвилин повноекранного відео на повітрі, наша теплова гармата захопила температуру на сенсорній панелі ноутбука (84,5 градусів за Фаренгейтом), клавіатурі (91,5 градуси) і нижній (93 градуси), що залишилося нижче нашого порогу комфорту 95 градусів. Повітря може бути трохи теплим, якщо ви тримаєте його на місці за допомогою його петлі після серйозної роботи, оскільки це місце розташування було 96 градусів.

Програмне забезпечення та гарантія

Хоча мене не здивувало macOS Мохаве , це було безперервне оновлення з тих пір, як я встановив його назад на тиждень запуску. І незважаючи на те, що я був найбільше захоплений темним режимом, його новий Камера безперервності Функція - де знімки фотографій з камерою iPhone, які вставляються у вашому Mac додатків - робить прекрасний випадок для життя в екосистемі Apple, де ваші пристрої працюють без проблем.

Крім того, перегляд стеків у Finder виявляється корисним, оскільки має дворецького, щоб керувати моїм безладним робочим столом. Це особливості, як це, плюс моє перевагу для MacOS над Windows, і сторонніх додатків виключно для Mac, які неодноразово я (і інші) готові платити те, що користувачі ПК називають Apple податок.

Мало того, що MacBook Air дорожче, ніж у конкурентів, але він також стає дорожчим, коли ви додаєте додаткові $ 250 для AppleCare + для Mac, розширену програму гарантії. За замовчуванням MacBook Air постачається з "одним роком покриття апаратного ремонту через його обмежену гарантію і до 90 днів безкоштовної підтримки".

І як хтось бажає, щоб їх наступний MacBook тривав так довго, як його нинішній (6,3 років і все ще працює), я хочу, щоб кожен захист, який Apple може забезпечити - особливо, оскільки Apple продовжує оцінювати як Ні. 1 в нашому щорічному Розкриття технічної підтримки .

MacBook Air проти конкурсу

Щоб отримати Dell XPS 13 з подібними специфікаціями (Core i5, 8 Гб оперативної пам'яті, 256 Гб SSD), ви витрачаєте $ 300 менше, так як ви можете отримати модель $ 1099, хоча його 1080p екран не такий гострий, як дисплей Retina Air. MateBook X Pro (мій улюблений ноутбук для Windows 10) в конфігурації Core i5 / 8GB / 256GB коштує $ 1199, що на $ 200 менше, ніж аналогічний MacBook Air. Те, що MateBook також дає вам сенсорний екран (Apple не може турбуватися, щоб зробити MacOS Touch-сумісні) і обидва USB Type-C і Type-A порти.

Поверхня ноутбука 2 з тими ж специфікаціями (i5 / 8GB256GB) коштує $ 1299, що на $ 100 менше, ніж порівнянна конфігурація від Apple, і цей ноутбук має сенсорний екран і зручність магнітно прикріпленого кабелю живлення, яке Apple використовувала (RIP MagSafe) ).

Нижня лінія

З екрану високої роздільної здатності та більш тонкого та легкого дизайну до портів Thunderbolt 3 новий MacBook Air відчуває себе як сучасне оновлення, яке чекали прихильники Apple. Мені просто хотілося б, щоб Apple обрала більш сильний процесор, оскільки конкурентоспроможні машини Windows швидше, хоча флеш-пам'ять від Apple перевершує.

$ 1099 Dell XPS 13 забезпечує більш високу продуктивність і години додаткової витривалості на $ 300 менше, хоча його 1080p екран не такий гострий. Якщо вам потрібен цей порт Type-A, то $ 200 дешевше MateBook X Pro варто подивитися, хоча його веб-камера (як і XPS 13) знаходиться в незручному місці.

Незважаючи на те, що MacBook Air є більш дорогим, ніж ми хотіли б, це все ще фантастичний ноутбук і найкраща машина для більшості людей.

Кредит: Ноутбук Mag

Скільки коштує MacBook Air?
Але що думають власники поточних MacBook Air?
Я не редагую фільми або займаюся важкими файлами Photoshop, але чи може ця машина відповідати стандартам, на які покладаються журналісти?