Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Автомобіль Mercedes-Benz Sprinter: новини, огляд, машина Мерседес Спринтер - характеристики, різні покоління, комплектації Mercedes-Benz Sprinter - сайт За кермом www.zr.ru

Гонка комерційних фургонів виявилася не такою повільною і нудною, як ми очікували, та й переможець обійшов інших учасників з помітним відривом.

Гонка комерційних фургонів виявилася не такою повільною і нудною, як ми очікували, та й переможець обійшов інших учасників з помітним відривом

Під сервісну кампанію потрапили мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter, вироблені на заводі в Нижньому Новгороді і продані в липні 2018 року.

Під сервісну кампанію потрапили мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter, вироблені на заводі в Нижньому Новгороді і продані в липні 2018 року

Фургони збирали на майданчику Горьковського автозаводу.

Фургони збирали на майданчику Горьковського автозаводу

Стали відомі плани німецької компанії по оновленню модельного ряду на наступний рік. Компанія обіцяє представити новий кросовер і електромобіль.

Компанія обіцяє представити новий кросовер і електромобіль

У РФ почалися продажі найтехнологічнішого автомобіля в лінійці Спринтерів. Новинка готова позмагатися з Фольксвагеном крафтеров: вона має багате оснащення і понад 1700 різних варіантів комплектації.

Новинка готова позмагатися з Фольксвагеном крафтеров: вона має багате оснащення і понад 1700 різних варіантів комплектації

Під відкликання потрапили автобуси і фургони Mercedes-Benz Sprinter Classic, продані офіційними дилерами в період з жовтня по грудень 2017 року. На них може заклинити двигун.

На них може заклинити двигун

Російське відділення Mercedes-Benz розповіло про оновлений Sprinter Classic, який збирають у нас на потужностях Горьковського автозаводу.

Російське відділення Mercedes-Benz розповіло про оновлений Sprinter Classic, який збирають у нас на потужностях Горьковського автозаводу

У порту німецького міста Дуйсбург відбулася світова прем'єра третього покоління сімейства комерційних автомобілів Mercedes-Benz Sprinter. Вперше ця модель отримала передньопривідні модифікації, завдяки яким загальна кількість доступних варіантів досягла 1700!

Вперше ця модель отримала передньопривідні модифікації, завдяки яким загальна кількість доступних варіантів досягла 1700

Російське відділення Mercedes-Benz відзвітувало про те, що локалізація виробництва фургона Sprinter Classic з моменту старту його виробництва в 2013 році досягла 50 відсотків. Нагадаємо, що фургони збирають в Нижньому Новгороді на потужностях Горьковського автозаводу.

Нагадаємо, що фургони збирають в Нижньому Новгороді на потужностях Горьковського автозаводу

Відкликанню підлягають Спринтери, продані на російському ринку в період з березня 2014 року по грудень 2016- го. На них може відмовити щиток приладів.

На них може відмовити щиток приладів

Компанія Mercedes-Benz розкрила перші подробиці про комерційному фургоні Sprinter наступного покоління, який з'явиться і на російському ринку.

Компанія Mercedes-Benz розкрила перші подробиці про комерційному фургоні Sprinter наступного покоління, який з'явиться і на російському ринку

Mercedes-Benz готує нове покоління комерційного Sprinter до прем'єри. Легкий фургон матиме не тільки звичні версії, але і повністю електричну. На заводі компанії в Німеччині вже почалася підготовка до її виробництва.

На заводі компанії в Німеччині вже почалася підготовка до її виробництва

Експерти підрахували витрати на утримання легких комерційних авто, які, як вважається, не вимагають настільки частого ремонту, як ГАЗелі. Розбираємося, чому попит на продукцію Горьковського автозаводу не слабшає.

Розбираємося, чому попит на продукцію Горьковського автозаводу не слабшає

Автосалон в німецькому Ганновері - найбільша виставкова площадка, де виробники комерційної техніки показують свої новинки і найсучасніші розробки. Виставка відкривається для журналістів сьогодні, 21 вересня. Ми розповімо про найважливіші для російських покупців прем'єрах IAA 2016 - їх на 66-й виставці комерційного транспорту очікується близько 400 - в режимі онлайн.

Ми розповімо про найважливіші для російських покупців прем'єрах IAA 2016 - їх на 66-й виставці комерційного транспорту очікується близько 400 - в режимі онлайн

У жовтні виповниться 100 років з моменту відкриття автомобільного заводу Акціонерного товариства механічних пересувань і виробництв В.А. Лебедєва. Тепер це Ярославський моторний завод, який до свого ювілею розробив три нових дизеля.