Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Французький Фрази і вирази

Велика кількість часто використовуваних виразів.
Вступ:

Знати англійську вже зараз не настільки модно, оскільки, він став уже практично як рідною, оскільки, присутній на кожному кроці, і особливо це стосується індустрії медіа-розваг. Найчастіше англійською можна зустріти гри, нові серіали, фільми в хорошій якості і тому подібний медіа-контент. Тому, деякі починають замислюватися над тим, щоб вивчити ще одну мову. І тут можна звернути увагу на додаток "Французький. Фрази і вирази ", яка допоможе вам зрозуміти, наскільки французький буде для вас важким або навпаки дуже цікавим. У безкоштовної версії пропонується тільки 6 категорій текстів з 41, а повна версія програми обійдеться вам приблизно в 120 рублів.функціонал:


функціонал:

У головному вікні ви знайдете список текстів, який доступні вам. За замовчуванням, завантажена толька одна категорія - це "Основні фрази". Решта категорії ви можете завантажити, натиснувши на жовтий значок праворуч від назви категорії і трішки почекавши, поки вони завантажаться з сервера. Праворуч від назви вказується розмір файлу, що дуже корисно, якщо ви завантажуєте через мобільну мережу. На верхній панелі присутня кнопка "Меню", де ви знайдете пункт "Налаштування" і "Довідка". При перегляді текстів, екран поділяється на дві частини. На верхній частині вказується переклад обраних вами слів, а внизу показані всі вирази. Також ви, напевно, помітили дуже велику панель управління внизу. Перші три кнопки - це повернення до початку тексту, автоматичне відтворення фраз і стоп. Наступні три фрази дозволяють перейти до наступної / попередньої фразі, а також виголосити її. Наступні 3 кнопки дозволяють переходити між словами у фразі, а також прослуховувати окремо слова у фразі, щоб зрозуміти їх вимова, що дуже зручно. Останні дві кнопки дозволяють регулювати баланс двох панелей. Ви також можете самостійно вибирати потрібні слова у фразі, просто натискаючи на них. Озвучка підібрана дуже якісно, ​​слухати одне задоволення.


підсумки:
підсумки:


В налаштуваннях можна змінити фон екрану, шрифт перекладу і оригінального тексту, включити / вимкнути панель кнопок і жести, а також вибрати місце зберігання файлів, що завантажуються. Підіб'ємо підсумки: "Французький. Фрази і вирази "- це відмінний збірник популярних фраз, які з легкістю допоможуть вам поповнити словниковий запас. Приємного користування!