Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

HD живий веб-камера харчування - Ruhrturm

Ініціалізація програвача

не вдалося!

Будь ласка, активуйте Flash!

Контакти та підтримка

Livecam розташований на даху висотою 60 метрів Рур вежа , розташований в самому центрі Ессені. Livestream пропонує унікальний панорамний вид на Сиклін у південній частині центру міста з офісними офісами RWE, Evonik і Postbank. У гарну погоду, потік дозволяє відстань більше ніж 100 кілометрів до землі Bergisches.

Поточні новини погоди

13 ° С

До перегляду дня

Погода в швидкому русі

Погода узагальнена у фільмі веб-камери тривалістю 60 секунд.

Всі знімки проміжок часу

Погода в швидкому русі

Погода узагальнена у фільмі веб-камери тривалістю 60 секунд.

Всі знімки проміжок часу

Популярні місця розташування веб-камер у форматі HD

На даху Рурської вежі веб-камера HD Live посилає зображення південного центру міста Рурської столиці Ессен. З місця розташування камери Ессен - Руртурм можна побачити суміш житлових будинків, бізнес-центрів, пам'яток і промислових будівель, що характерно для міста. Позиція веб-камери HD на висоті 60 метрів забезпечує прекрасний панорамний вид на Ессен і околиці.
На півдні Ессені багато сучасних хмарочосів, де великі компанії мають свої штаб-квартири. Особливо слід відзначити ансамбль, що включає RellingHaus II з Evonik, вежу Postbank і круглу вежу RWE. Останній, з її 127 м, є найвищим офісним корпусом у всій Рурській області. Поруч з нею розташована телевізійна вежа Ессена, висотою майже 160 метрів. З лівого боку башти стоїть церква Спасителя. Його неороманську вежу з типовими арочними вікнами легко розпізнати.
Потік живої веб-камери HD показує інші пам'ятки Ессену, включаючи Стару синагогу, де сьогодні знаходиться будинок єврейської культури. Особливо великий бірюзовий купол історичної будівлі привертає увагу. Праворуч від Старої синагоги можна побачити ратушу в Ессені. Сучасний хмарочос має 23 поверхи і привертає увагу своїм скляним і темним бетонним фасадом. На передньому плані ви бачите церкву Спаса на пролитої крові з її круговим розташуванням і колоноподібною обшивкою церковної вежі.
Заводи та промислові будівлі, розташовані по всьому місту, добре відомі багатьма високими димоходами. Вони піднімаються над дахами і втече дим показує, як продуктивна їжа. Місто в районі Рура є живим промисловим розташуванням.
Ессен розташований на північ від нижньої гірської межі. Пагорби і гори, що межують з містом, також захоплюються вебкамерою HD live з місця їх розташування Essen - Ruhrturm. Обстеження видно на горизонті. У сонячні і ясні дні поглядом веб-камери HD живе більше 100 км, так що потік на південних межах міста показує землю Бергіш.

Ваші камери на wetter.com? Початок роботи зараз:

Ви керуєте власною камерою для вашого місцезнаходження або компанії, яка забезпечує живі зображення з високою роздільною здатністю?
Тоді ми запрошуємо вас встановити свої камери на найбільшому в Німеччині погодному порталі wetter.com і зробити камеру настільки доступною для широкої аудиторії! Реєстрація проста і безкоштовна.

Повідомте себе зараз! Com?