Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

iPhone Xs відсторонений - перший!

 1. Scoop: iPhone Xs відсторонено (відео):
 2. Які частини є в iPhone Xs?
 3. Важливо під час ремонту iPhone Xs

Перший iPhone Xs teardown, звичайно, виявляється FixjeiPhone Перший iPhone Xs teardown, звичайно, виявляється FixjeiPhone! Це дуже великий iPhone Xs teardown це, звичайно, повинні бачити для кожного ремонтника!

У цьому затримці iPhone Xs, ми першими виявимо, як ви можете взяти iPhone Xs окремо і які частини в iPhone Xs.

У відео, яке ви можете подивитися нижче, весь iPhone Xs teardown першим побачить! Тому унікальним є те, що ми першими оприлюднили це скасування iPhone Xs! Нижче ми далі обговоримо відмінності між iPhone Xs і iPhone X.

Перегляньте весь тут шпалери для iPhone Xs

Scoop: iPhone Xs відсторонено (відео):

Які відмінності з iPhone Xs?

Дизайн: дизайн iPhone Xs спочатку дуже схожий на дизайн iPhone X зі склом назад, як і iPhone X. На відміну від iPhone X, цей варіант доступний у трьох кольорах: сірий (чорний), срібло і новий колір: золото.

Перероблений екран і спинка забезпечують кращий захист, що робить його більш стійким до подряпин.

Акумулятор (ємність): ми дійсно можемо підтвердити, що iPhone Xs має 1 батарею. Акумулятор Xs Акумулятор (ємність): ми дійсно можемо підтвердити, що iPhone Xs має 1 батарею ємність 2658 мАг. Яскравим є те, що ємність батареї менше, ніж у iPhone X (має 2716 мАч), Apple вказує, що процесор є більш економічним, а це означає, що термін служби батареї згідно Apple має тривати приблизно 30 хвилин.

Процесор: новий процесор A12 Bionic має нейронний двигун 2-го покоління. Цей 8-ядерний чіп може обробляти не менше 5 трильйонів операцій в секунду. A11 Bionic чіп (який знаходиться в iPhone X) може обробляти 600 мільярдів операцій в секунду, що, звичайно, величезна різниця. Крім того, процесор також набагато більш економічний, так що iPhone Xs з меншою ємністю батареї може виконувати довше.

Екран: подібно до iPhone X iPhone Xs на екрані OLED . Екран має ті ж розміри і роздільну здатність, що і iPhone X, Apple вказує, що діапазон кольорів екрану буде на 60% більше.

Існує велика різниця з чутливістю екрана (дотик). Чутливість екрану збільшується з 60 Гц до 120 Гц, роблячи все на iPhone Xs ще більш плавним для роботи.

Чутливість екрану збільшується з 60 Гц до 120 Гц, роблячи все на iPhone Xs ще більш плавним для роботи

Робоча пам'ять: робоча пам'ять iPhone Xs становить 4 ГБ (збільшується на 1 ГБ порівняно з iPhone X). Додаткова оперативна пам'ять GB повинна гарантувати, що ви можете багатозадачних багато краще. Робоча пам'ять: робоча пам'ять iPhone Xs становить 4 ГБ (збільшується на 1 ГБ порівняно з iPhone X)

Камери: перш за все, ідентифікатор обличчя набагато швидше , це завдяки більш розумним алгоритмам (завдяки процесору A12) для розпізнавання облич. Результат такого вдосконалення вдвічі швидше розблокування! Передня камера має 7-мегапіксельну (f / 2.2) камеру.

Удосконалена камера має Smart HDR, яка забезпечить ще більше деталей на кожній фотографії!

Удосконалена камера має Smart HDR, яка забезпечить ще більше деталей на кожній фотографії

Дві камери на задній панелі iPhone Xs обидва 12 мегапікселів з покращеним спалахом True Tone. Крім того, оновлені датчики, об'єктиви та можливість стереозвуку під час відеозапису забезпечують чудовий досвід, який ви зможете захопити за допомогою iPhone Xs.

Водостійкість: знову Apple вдалося підвищити водостійкість до IP68 (раніше це було з iPhone 7, iPhone 8 і iPhone X IP67).

Перша цифра цього номера пояснює, наскільки пилоподібним є пристрій (за шкалою 0 - 6), тому iPhone Xs отримує максимальний захист від пилу. Друге число пояснює захист від вологи (за шкалою від 0 до 9), з цього малюнка можна зробити висновок, що iPhone Xs набагато краще захищений, ніж його попередники.

Таким чином, на малюнку 8 показано, що пристрій водонепроникний (до 30 хвилин на глибині до 2 метрів). Таким чином, це фантастична оцінка для смартфона.

Доповідач: iPhone XS має більш широкий стереозвук, що робить відтворення улюбленої музики або перегляд відео ще краще.

Фотографії iPhone Xs:

Дивіться iPhone Xs відсторонений відео вище всіх деталей про iPhone Xs.

Які частини є в iPhone Xs?

Нижче ви знайдете великий огляд (великих) Частини iPhone Xs що ми розглядаємо в цій затримці (малі власники / дужки опущені).

 • Екран iPhone Xs і OLED
 • Акумулятор iPhone Xs
 • Кабель фронтальної камери iPhone Xs
 • iPhone Xs вухо-динамік
 • iPhone Xs власник SIM-карти
 • iPhone Xs позаду камери
 • Динамік iPhone Xs
 • iPhone Xs док-роз'єм
 • iPhone Xs бездротова зарядка котушки і об'ємний кабель
 • iPhone Xs материнської плати
 • Вібрація двигуна iPhone Xs

Екран iPhone Xs і OLED  Акумулятор iPhone Xs  Кабель фронтальної камери iPhone Xs  iPhone Xs вухо-динамік  iPhone Xs власник SIM-карти  iPhone Xs позаду камери  Динамік iPhone Xs  iPhone Xs док-роз'єм  iPhone Xs бездротова зарядка котушки і об'ємний кабель  iPhone Xs материнської плати  Вібрація двигуна iPhone Xs

Важливо під час ремонту iPhone Xs

Як і для всіх ремонтних робіт, важливо працювати з такими хорошими інструментами, як хороший Комплект ремонту iPhone і звичайно викрутка три крила .

Щоб правильно відкрити iPhone, радимо добре підігріти iPhone теплової гармати або один тепловий мат завжди встановлюйте нову наклейку, щоб підтримувати водостійкість.

Тому ми завжди рекомендуємо використовувати Частини iPhone робота найвищої якості, так що ви впевнені, що ви можете виконати ремонт належним чином.

FixjeiPhone недавно також пропонує відремонтовані айфони до. Наразі вони доступні до оновлений iPhone X. (iPhone Xs також скоро з'явиться).

(iPhone Xs також скоро з'явиться)

Чи є у вас які-небудь питання стосовно цього iPhone Xs teardown? Помістіть його нижче цього повідомлення! Під час копіювання зображень / відео підтвердження джерела є обов'язковим.

Дейві - спеціаліст з ремонту і співвласник компанії FixjeiPhone. Davey спеціалізується на кожному типі iPhone, і він знає кожен апаратний пристрій всередині і зовні. Він любить показувати вам, як можна самостійно відремонтувати свій iPhone або iPad!

Які частини є в iPhone Xs?
Чи є у вас які-небудь питання стосовно цього iPhone Xs teardown?