Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Книги з психології, які варто прочитати кожному

Це, якщо вдуматися, парадокс. Я не знаю жодної людини, який, по західній моді, уважно стежив би за рухами своєї душі і виливав би її психоаналітика на зручній кушетці. Нам здається, що ми самі непогано розбираємося в собі і життя. З іншого боку, я також не знаю жодної людини, яка хоча б іноді не впадав би в депресію, апатію або неконтрольований гнів. І ніхто не знає толком, як справлятися з усім цим багатством.
Робота з психотерапевтом вимагає деякої відваги, не кажучи вже про вільний час і солідних грошах. Тому можна просто почати читати хороші книги з психології. Так-так, я теж раніше думала, що хороші книги з психології - це оксюморон. Але насправді вони є, і ми, порадившись всією редакцією, з кількох десятків вибрали кращі п'ять.
Яку книгу прочитати: ПСИХОЛОГІЯ
Джеймс Рапсон , «Похваліть мене: Як перестати залежати від чужої думки і набути впевненості в собі»
Найчастіше славні, добрі люди, які милі, приємні в спілкуванні і всім допомагають, не мають при цьому успіху ні в кар'єрі, ні в особистих відносинах, ні в сімейному житті. Їх обмежує переконаність в тому, що любов не бувають просто так, що потрібно подобатися всім. Вони прикладають до цього масу сил і ніколи не відчувають себе самодостатніми.
У «Похваліть мене» є все, щоб перестати залежати від чужої думки. І це не просто загальні рекомендації і поради, це докладні інструкції щодо поступової трансформації з «славного людини» в впевненого і щасливого. Не хвилюйтеся, вас не перетворять на грубого егоїста, але позбавлять від хворобливого і гнітючого стану психіки.
Гевін Кеннеді , «Домовитися можна про все! Як домагатися максимуму в будь-яких переговорах »
Є величезна кількість літератури про те, як правильно поводитися під час бесіди. У змаганні книг з психології успіху і переговорів з великим відривом перемогла «Домовитися можна про все!» - і це не моя приватна думка, а факт. У всіх магазинах, ге вона є, ця книга стоїть на полиці бестселерів. Цікавий підхід до викладу матеріалу (автор постійно намагається застати вас зненацька), цинізм в поєднанні з тонким знанням психології допомогли книзі «Домовитися можна про все» завоювати звання «Біблії парламентера». І нехай вас не бентежать приклади з бізнесу. Основні схеми поведінки в діалозі досить схожі в різних сферах життя, так що отримані знання стануть у пригоді як в офісі, так і на вашій власній кухні.
Це, якщо вдуматися, парадокс
Кабейн Олівія Фокс , «Харизма: Як впливати, переконувати і надихати»
Говорячи про те, які книги з психології варто прочитати, неможливо обійти цю. Її назва здається мені несправедливо вузьким: в книзі зачіпається безліч питань, що виходять за рамки заголовка і роблять «Харизму» вичерпним керівництвом з набуття душевного спокою і впевненості в собі. Ви навчитеся не тільки зачаровувати людей і завойовувати їх увагу, а й вирішувати дуже важливі особисті проблеми, позбавлятися від нав'язливих думок, заспокоюватися в стресових ситуаціях і ще багато чому іншому.

Мартін Селінгман , «Як навчитися оптимізму: Змініть погляд на світ і своє життя»
Щоб перестати турбуватися про майбутнє простого do not worry, be happy недостатньо. Щоб бути справжнім, здоровим оптимістом, потрібно чітко розуміти, де впевненість в успішному результаті доречна і корисна, а де обнадіювати себе небезпечно. Потрібно усвідомити, де, в який момент в нашій голові зароджується тривожна думка і подумати її заново, в оптимістичному ключі. Потрібно ... Про всі ці «потрібно» докладно написано в книзі «Як навчитися оптимізму», яка дійсно вчить за допомогою спеціальних вправ не піддаватися зневірі, налаштовуватися на краще, але і бути готовим до найгіршого.

Отто Крегер, «Чому ми такі? 16 типів особистості, визначальних, як ми живемо, працюємо і любимо »
Чітко структурована і вкрай цікава книга, яка допомагає розібратися в основних типах особистості, яких автор налічує всього шістнадцять. Загалом, класика: для визначення типу особистості людини використовуються чотири характеристики: екстраверт чи інтроверт, сенсорик або Інти, логік або етик, раціональне або ірраціонал. Якщо перша пара термінів у багатьох на слуху, то інші розкажуть багато нового про вас самих, а головне - про інших людей.
Ви, наприклад, зрозумієте, чому ваш друг постійно перепитує, котра зараз година. Ймовірно, ви відповідаєте «третя година» людині, якій важливо знати, що зараз рівно 14:10. І справа не в тому, що він зануда. Справа в тому, що ви - Інти, а він - сенсорик. Це тільки один з багатьох прикладів з книги, які допомагають уникати зайвих конфліктів в життя.
Навіть якщо ви, як і я, скептично ставитеся до популярних книг з психології, в цій збірці ви точно знайдете корисні і небанальні думки і Лайфхак, які допоможуть відчувати себе добре і більш впевнено.