Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Міністр Скворцова відреагувала на відеоролик про дітей з епілепсією

Міністр охорони здоров'я Вероніка Скворцова запросила на зустріч співробітників дитячого хоспісу «Будинок з маяком» після відеоролика про дітей, які потребують протисудомних препаратах, які не зареєстровані в Росії. Про це повідомила заступник директора Лідія Мониави в Facebook.

Після гучної історії з кримінальною справою за продаж діазепаму Скворцова в інтерв'ю «Комсомольской правде» заявила, що в Росії тільки вісім дітей потребують протисудомних препаратах, які не зареєстровані в країні.

Пізніше в Мережі з'явився відеоролик, в якому показані матері з дітьми, що страждають на епілепсію. Жінки вимовляють «вісім», «дев'ять», «десять».

Лідія Мониави стверджує, що в Росії як мінімум 23 тисячі таких дітей.

На зустрічі зі співробітниками хоспісу Скворцова визнала, що у МОЗ немає реальної статистики по цим пацієнтам і попросила представників «Будинку з маяком» надати їй дані з їх реєстру.

«На той момент в реєстрі було трохи менше 800 пацієнтів, ми його роздрукували і передали. Зараз до вечора пацієнтів зареєструвалося вже 900, так що через якийсь час знову будемо відправляти в МОЗ дані. Та й самі вони вже придумали інший механізм збору даних - дізнатися через ОМС, скільки пацієнтів з епілепсією та іншими профільними діагнозами, і так порахувати потреба », - розповіла заступник директора хоспісу.

Та й самі вони вже придумали інший механізм збору даних - дізнатися через ОМС, скільки пацієнтів з епілепсією та іншими профільними діагнозами, і так порахувати потреба », - розповіла заступник директора хоспісу

Міністр не уточнила, які препарати і коли будуть зареєстровані в Росії, але пояснила, що бачить три способи вирішити проблему: «щоб Росія сама почала виробляти ці ліки на Московському ендокринній заводі, робити централізовані закупівлі за кордоном або щоб виробничі аптеки виробляли».

При цьому потрібно вносити зміни в законодавство. Скворцова пообіцяла провести переговори з представниками інших відомств і Московського ендокринного заводу. Через два тижні співробітників хоспісу знову запросять на зустріч, де розкажуть про підсумки переговорів.

На початку липня Мониави розповіла історію москвички Катерини Коннової - мами хворого на епілепсію хлопчика. Дитині потрібні протисудомні ліки, жінка купила на форумі діазепам в мікроклізмах. Але в Росії такий препарат зареєстрований лише у вигляді ін'єкцій, продаж ліків в мікроклізмах заборонена.

Пізніше Коннова отримала препарат в ін'єкціях безкоштовно, вирішила перепродати залишилися мікроклізми і стала фігуранткою кримінальної справи . Скандальна історія викликала суспільний резонанс, в результаті справу закрили .