Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Огляд Apple MacBook Air (13 дюймів, 2017)

 1. Дизайн: Часто наслідується, Kinda Outdated
 2. Дисплей: Старіння Vision
 3. Клавіатура і трекпад: найкраще в класі
 4. Аудіо: Все ще солодкий
 5. Продуктивність: Це буде робити
 6. Термін служби батареї: все ще великий
 7. Веб-камера
 8. Тепло
 9. Програмне забезпечення
 10. Параметри конфігурації
 11. Нижня лінія

6 листопада 2018 MacBook Air Огляд, щоб побачити, як багато чого відрізняє його дисплей Retina.

стаття продовжується нижче

Ви, мабуть, не помітили, але Apple оновила MacBook Air в 2017 році. Зокрема, 13-дюймовий ноутбук на 999 доларів отримав трохи швидше, 1.8-ГГц процесор Core i5, оновлений від процесора Core i5 об'ємом 1.6 ГГц. Хоча ми розуміємо, що Air все ще має клавіатуру з найкращими відчуттями на Mac і його USB 3.0 порти не посилають нам покупки для ключів, дисплей з низькою роздільною здатністю цієї машини тримає його назад. Однак, якщо ви шукаєте відносно доступний ноутбук Mac, Air - це надійний вибір.

Дизайн: Часто наслідується, Kinda Outdated

У Unibody алюмінієвий корпус MacBook Air настільки знаковий, що він прив'язаний до моєї голови до кінця 2000-х і початку 2010-х років. Тоді це був новий хлопець на вулицях, але тепер кожен з Acer до LG робить ще більш тонкі металеві ноутбуки.

Вагою 3,0 фунта і товщиною 0,7 дюйма, MacBook Air не вимірює добре сучасні машини Вагою 3,0 фунта і товщиною 0,7 дюйма, MacBook Air не вимірює добре сучасні машини. The Acer Swift 7 (2,5 фунта, 0,4 дюйма), Asus ZenBook UX330UA (2,7 фунта, 0,5 дюйма) і 12-дюймовий Apple MacBook (2,0 фунта, 0,5 дюйма) все легше і тонше.

Повітря розбиває свої двополюсні порти USB 3 Повітря розбиває свої двополюсні порти USB 3.0 між сторонами, з роз'ємом зарядки MagSafe 2 і роз'ємом для навушників на лівій стороні і зчитувачем пам'яті SDXC і портом Thunderbolt 2.0 праворуч.

Хоча деякі з них скаржаться на відсутність портів USB Type-C або Thunderbolt 3, я цілком щасливий, що живуть без адаптерів з тими портами USB 3.0 і відчуваю, що мій ноутбук безпечніший завдяки роз'єму MagSafe. Під час натягу цей кабель відокремлюється легше і безпечніше, ніж кабелі типу USB типу С, які витягуватимуть пристрій, коли він буде зачеплений робочим улюбленцем або дитиною.

БІЛЬШЕ: Поверхня ноутбука проти MacBook Air: це не навіть близько

Дисплей: Старіння Vision

1440 x 900-піксельний екран MacBook має поганіший вік, ніж будь-який інший аспект, відсутній у повному HD та яскравих кольорах. Хоча на екрані вдалося випустити чорно-чорні тони для причепа John Wick: Chapter 2, дерев'яна скринька у кліпі виглядала більш вицвітою, ніж вона повинна була мати, і палаючий будинок не пропонував належного світіння.

Хоча Apple, здається, не вірить, що Air потребує відображення на рівні сітківки, або, принаймні, повного HD (1920 x 1080 пікселів), я відчував, що мої очі погіршилися після використання цієї машини протягом тривалого часу, як текст на екрані не виглядає так гостро, як на будь-якому з моїх персональних пристроїв Хоча Apple, здається, не вірить, що Air потребує відображення на рівні сітківки, або, принаймні, повного HD (1920 x 1080 пікселів), я відчував, що мої очі погіршилися після використання цієї машини протягом тривалого часу, як текст на екрані не виглядає так гостро, як на будь-якому з моїх персональних пристроїв.

Наш колориметр виміряв MacBook Air як виробляє 71 відсоток спектра sRGB, що знаходиться нижче 100 відсотків середньої категорії і низька за цю ціну. Swift 7 (105%), ZenBook UX330UA (106%) і 12-дюймовий MacBook (117%) всі оцінили вище.

Air намагається компенсувати свій колірний дефіцит яскравістю, випромінюючи до 336 ніт. Це схоже на 340-дюймовий 12-дюймовий MacBook, і він затьмарює середню категорію 290-ніт, 319-nit Swift 7 і 286-ніт ZenBook UX330UA. На жаль, цієї яскравості недостатньо, щоб створити суцільні кути огляду, оскільки я бачив, що колір темніше на 45 градусів вліво і вправо.

Клавіатура і трекпад: найкраще в класі

MacBook Air пропонує приємний досвід набору тексту, з ключами, які фактично відчувають, що вони рухаються - те, що я більше ніколи не сприйму. З ним, я ударив в середньому 76 слів в хвилину на 10fastfingers.com тестування, що не дуже далеко від мого 80-WPM середньому. Ця швидкість, а також комфорт, який я відчув під час випробування, забезпечується за допомогою 1,4 міліметрів руху клавіш, які потребують 72 грами сили для активації.

Для порівняння, я випробував більш дрібні клавіші на 15-дюймовому MacBook Pro (ключі яких мають ходу 0,8 мм і потребують 74 грам сили приведення в дію) Для порівняння, я випробував більш дрібні клавіші на 15-дюймовому MacBook Pro (ключі яких мають ходу 0,8 мм і потребують 74 грам сили приведення в дію). Хоча на цій машині я потрапив на аналогічний 74 wpm, мої руки почали боліти під час тестування, що я приписую тому, наскільки менше в цих клавішах подорожі. 12-дюймові клавіші аналогічного дизайну MacBook навіть більш дрібні, з пробігом 0,5 мм.

4,0 х 2,9-дюймовий трекпад MacBook Air забезпечує точне відстеження і тверде відчуття кожного клацання. Крім того, це набагато простіше у використанні, ніж у 12-дюймових Apple MacBook і MacBook Pro, оскільки воно насправді рухається. Тут, перетягуючи елементи - те, що вам потрібно, щоб знову вивчити трекпади Force Touch, які з'являються на більш просунутих MacBook, - набагато простіше.

Аудіо: Все ще солодкий

Хороший звук ніколи не застаріває, і MacBook Air продовжує послужний список компанії Apple з ноутбуками з солодким звучанням, вибухаючи достатній об'єм, щоб заповнити наш конференц-зал середнього розміру. При прослуховуванні "RPG Vice" Рокмі Ромеро і "Чарівника" Survive на ноутбуці, я помітив ясний вокал, повний бас і точні синтезатори.

Продуктивність: Це буде робити

Процесор Intel Core i5-5350U процесора MacBook Air і 8 Гб оперативної пам'яті забезпечують плавну і швидку багатозадачність. Наприклад, я не бачив уповільнення після того, як я розділив екран між відео YouTube 1080p і дюжиною вкладок Safari (включаючи Slack, Google Docs і Giphy).

MacBook Air отримав рекордну оцінку 6,438 на загальному тесті продуктивності Geekbench 4 MacBook Air отримав рекордну оцінку 6,438 на загальному тесті продуктивності Geekbench 4. Це близьке до середнього показника 6 655, вище 5 529 від Swift 7 (Core i5-7Y54, 8 Гб оперативної пам'яті), і нижче 7,182 від ZenBook UX330UA (Core i5-7200U, 8 Гб оперативної пам'яті) і 6,853 від 12 MacBook (Core M3-7Y32, 8 Гб оперативної пам'яті).

У твердотільному накопичувачі 128 Гб PCIe MacBook Air скопійовано файли DVD-дисків всього за 24 секунди зі швидкістю 212 Мбіт / с. Це схоже на середню категорію в 215 Мбіт / с і швидше, ніж 116 Мбіт / с з Swift 7 (256 Гб SSD) і 159 Мбіт / с від ZenBook UX330UA (256 Гб SSD). Ми записали набагато швидше 467 Мб / с з 12-дюймового MacBook (256 Гб SSD).

Маки зовсім не сприймаються як швидкі ігрові машини, і «Ейр» не долає цієї звичайної мудрості. Інтегрований чіп Intel HD Graphics 6000 в Air побіг гоночну гру Dirt 3 (встановлена ​​на середню графіку і 1920 x 1080 пікселів) при 25 кадрах в секунду. Ми розглядаємо 30 кадрів в секунду.

Термін служби батареї: все ще великий

Не турбуйтеся про те, щоб потягнути кабель живлення скрізь, куди ви йдете, тому що батарея MacBook Air має вашу спину. MacBook Air тривав 10 годин і 26 хвилин на тесті Laptop Mag Battery (перегляд веб-сторінок на 100 ніт), який схожий на 10:17 від ZenBook UX330UA і довший, ніж 7:25 від Swift 7 (7:25) , 9: 29, записаний 12-дюймовим MacBook і середнім показником категорії 8:20.

БІЛЬШЕ: Найдовші батареї ноутбуків

Веб-камера

Інтегровані веб-камери часто забезпечують мінімум якості та точності, але 0,7-мегапіксельна камера в MacBook Air перевершила мої очікування. Це не тільки прибило фіолетовий відтінок моєї сорочки, але й точно захопило крихітну деталь стрейч над Д. Звичайно, це не ідеально, як блок мого волосся виглядає як плоска коричнева пляма.

Тепло

MacBook Air як і раніше робить хорошу роботу по розсіюванню тепла. Після того, як ми протягом 15 хвилин переглянули відео високої чіткості на ноутбуці, наш тепловий пістолет захопив температуру на сенсорній панелі (83,5 градуси Фаренгейта), клавіші G і H (92 градуси) і нижній (94 градуси), що не порушило наш комфорт на 95 градусів поріг.

Програмне забезпечення

Наш MacBook Air запустив macOS Sierra, який приніс Siri до Mac, і нам знадобилося менше години, щоб встановити недавно випущений High Sierra. На відміну від більшості ПК ноутбуків, які ми розглядаємо, macOS має нульові віруси.

Ми знайшли Висока Сьєрра бути відмінним оновленням, роблячи незначні, бажані поліпшення важливих додатків і зберігаючи macOS так само зручно і стабільно, як і раніше.

Параметри конфігурації

Ми перевірили MacBook Air на рівні $ 999, що містить процесор Intel Core i5-5350U, 8 Гб оперативної пам'яті, 128 Гб PCIe SSD і панель 1440 x 900 пікселів.

Подвоєння пам'яті (до 256 Гб) додає $ 200 (загалом $ 1,199), а переміщення до 512 Гб додає $ 400 (за $ 1399). Оновлення до 2.2 ГГц Core i7 процесора коштує додаткових $ 150.

Нижня лінія

MacBook Air може поступово сірі (але срібло), але ми все ще любимо довгий термін служби батареї, міцну роботу та перший порт для живлення MagSafe 2. Вам також не доведеться турбуватися про те, що будь-які ключі можна підключити до периферійних пристроїв. Два недоліки, однак, що його дисплей застряг в минулому десятилітті, і це до фунта важче, ніж у конкурентів.

Користувачі платформ-агностиків можуть заощадити $ 300 з аналогічно налаштованим  Asus ZenBook UX330UA  , яка може похвалитися яскравішою, більш барвистою панеллю Користувачі платформ-агностиків можуть заощадити $ 300 з аналогічно налаштованим Asus ZenBook UX330UA , яка може похвалитися яскравішою, більш барвистою панеллю. Якщо ви відчуваєте пристрасть до досвіду Apple, і хочете зберегти вартість розумною, у вас є два варіанти. Якщо ви плануєте дивитися багато відео і постійно перебуваєте в русі, то 12-дюймовий MacBook , що коштує більше $ 300, буде найкращим. Письменники та інші жокеї з клавіатури, однак, отримають найкращий досвід на 13-дюймовому MacBook Air.