Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Петербурзькі автозаводи показали приріст виробництва у 2017 році

Приріст обсягів випуску машин в Північній столиці було зафіксовано вперше за чотири роки.

Автомобільні заводи Hyundai, Nissan і Toyota, розташовані в Санкт-Петербурзі, в цілому протягом 2017 року випустили 346 800 легкових автомобілів. Як повідомляють фахівці агентства «Auto-Dealer-СПб», цей результат на 24% більше в порівнянні з аналогічним показником 2016 року.

Як повідомляють фахівці агентства «Auto-Dealer-СПб», цей результат на 24% більше в порівнянні з аналогічним показником 2016 року

Збільшення обсягів виробництва машин по відношенню до минулого року в Північній столиці в останній раз було відзначено в 2013 році: тоді з конвеєрів чотирьох автомобільних підприємств міста (ще не був законсервований завод американського концерну General Motors) зійшло 392 900 екземплярів.

Повідомляється, що найвище зростання виробництва за підсумками одного місяця, починаючи з липня, був зафіксований в грудні 2017 року: обсяг випуску трьох майданчиків склав 31 100 автомобілів. Цей результат на 23% перевищує показник аналогічного періоду попереднього року.

За кількістю випущених в Санкт-Петербурзі легкових машин в 2017 році лідирує завод Hyundai. Його частка склала 67%, при цьому обсяг випуску автомобілів виріс на 13%. Однак самим динамічно розвивається виявилося Toyota - приріст показника склав 73% (його частка збільшилася до 20%). Решта 13% належать Nissan, цей майданчик наростила випуск продукції на 26% протягом минулого року.

«Зростання було досягнуто багато в чому за рахунок того, що протягом усього року в Петербурзі випускалися моделі Hyundai Creta і Toyota RAV4, які з'явилися на конвеєрах влітку 2016 року, - коментує гендиректор агентства Михайло Чаплигін. - Для подальшого зростання заводи мають певний резервом потужностей - зараз їх загальне завантаження становить близько 80% ».

- Для подальшого зростання заводи мають певний резервом потужностей - зараз їх загальне завантаження становить близько 80% »

«Якщо на моделі автомобілів, які випускаються в Петербурзі, попит не скоротиться, то цілком реально за підсумками 2018 року побачити зростання виробництва на 5%. Більш високий показник можливий в разі, якщо будуть прийняті рішення по випуску нових моделей машин або розконсервації заводу GM », - додав експерт.

По відношенню до загальноросійському обсягом виробництва автомобілів в 2017 році «внесок» петербурзьких заводів склав 24,8%. Нагадаємо, багато моделей з випускаються в Санкт-Петербурзі входять в ТОП-25 найбільш затребуваних автомобілів в Росії за підсумками 2017 року , Який раніше публікував портал «Колёса.ру».