Сервис для
сео - оптимизаторов

Найди ошибки на сайте
Ошибки мешают продвижению сайта
Исправь ошибки на сайте
Сайт без ошибок продвигать легче
Получи новых клиентов
Новые клиенты принесут больше прибыль

Проводяться тести механізму моніторингу якості підключення до Інтернету - повідомили в Управлінні електронних комунікацій

Управління електронних комунікацій оголосило про початок тестування додатків для комп'ютерів, що є частиною механізму моніторингу якості доступу до Інтернету

Управління електронних комунікацій оголосило про початок тестування додатків для комп'ютерів, що є частиною механізму моніторингу якості доступу до Інтернету. Завдяки цьому споживачі можуть безкоштовно перевіряти якість наданих послуг. Випробування триватимуть до 31 жовтня 2018 року.

Застосування PRO Speed ​​Test було підготовлено компанією V-Speed ​​sp Z Z oo , яка була обрана в конкурсі UKE . Вся система буде складатися з інтернет-сервісу і додатків для комп'ютерів і WEB-додатків. Також буде доступно мобільне додаток (що працює на платформах Android та iOS), однак через правові та технічні умови результати мобільних вимірювань матимуть лише інформаційну цінність.

Законодавство ЄС вимагає, щоб провайдери Інтернет у фіксованих мережах надавали контракти з мінімальними , як правило, доступними та максимальними тарифами даних, які вони пропонують своїм клієнтам. Якщо відхилення від договірних швидкостей демонструються сертифікованим механізмом, споживачі матимуть підставу для ефективного застосування вимог до постачальників. Саме на це слід покладатися на переваги механізму, сертифікованого Управлінням на засоби вимірювання, багато з яких доступні в Інтернеті.

Публічним тестуванням програми моніторингу швидкості підключення до Інтернету передувала перевірка механізму зовнішнім експертом та 1,5-місячні тести, що виконувалися постачальниками послуг доступу в Інтернет. У них взяли участь 230 підприємців.

Що вимірює програма?

Програма, доступна для комп'ютерів, дозволяє споживачам перевіряти швидкість завантаження та завантаження, затримку та затримку змінності у випадку їхнього фіксованого доступу до Інтернету. Програма, чиї тести почалися, повинна забезпечувати надійне вимірювання послуги, перевіряючи, за яких умов вона виконувалася. PRO Speed ​​Test перевірятиме, серед іншого, такі елементи, як завантаження процесора, тип мережевої карти, наявність активних VPN-з'єднань, інтенсивність генерованого трафіку та кількість пристроїв у домашній мережі користувача.

Чи можна рекламувати послугу на основі результатів?

Протягом періоду випробувань результати вимірювань служать виключно в інформаційних цілях і не можуть використовуватися для цілей скарг. Після завершення тестів та остаточної перевірки заявки, UKE засвідчить механізм. Потім результати можуть бути використані для перевірки якості наданої послуги за умов, зазначених у договорі.

Як виконати тест?

Щоб скористатися пробною версією механізму, перейдіть на веб-сайт pro.speedtest.pl і зареєструйтеся. Після входу на створений обліковий запис просто завантажте та встановіть програму для персональних комп'ютерів. Після підготовки комп'ютера відповідно до інструкцій можна виміряти якість послуги.

Поки ви зможете скористатися тестовою версією програми?

Відкриті тести додатків триватимуть до 31 жовтня 2018 року . Після їхнього завершення Управління електронних комунікацій має остаточно перевірити відповідність механізму технічним вимогам і прийняти рішення про його сертифікацію.

Де я можу прокоментувати заявку?

Якщо при використанні випробуваного додатка споживач стикається з проблемами з його функціонуванням або хотів би поділитися коментарями щодо роботи тестової версії програми, він може зробити це по електронній пошті, відправивши інформацію на адресу [email protected] . Будь-які коментарі від учасників тестів можуть сприяти поліпшенню всього механізму.

див: Серпня Speedtest результати. Нарешті, ми повинні змінити порядок
див: Серпеньські вимірювання мобільного інтернет-сервісу RFBenchmark. Помаранчевий знову лідер
див: Швидкість польського Інтернету у світі за даними Speedtest.net
див: Швидкість польського Інтернету по Steam

Джерело тексту: UKE

Що вимірює програма?
Чи можна рекламувати послугу на основі результатів?
Як виконати тест?
Поки ви зможете скористатися тестовою версією програми?
Де я можу прокоментувати заявку?